Zrób to sam – pocket koszulki dla dzieci

Zrób to sam – pocket koszulki dla dzieci

Ostatnio zapanowała moda na pocket koszulki dla dzieci. Co to jest? Gdzie można coś takiego kupić? Czy rzeczywiście jest to ciekawy produkt? Oraz – czy jest jakaś możliwość, aby taką pocket koszulkę dla dziecka wykonać samodzielnie? Ten artykuł odpowie na wszystkie pytania.

Co to są pocket koszulki?

Zaczynając zatem od początku – czym się charakteryzują takie koszulki? Otóż zazwyczaj są to gładkie, utrzymane w żywych i mocnych barwach koszulki na krótki rękaw. Ich cechą charakterystyczną jest „pocket”, czyli kieszonka na piersi. Tam właśnie znajduje się zwierzątko albo ulubiony bohater dziecka. Może on wyskakiwać z kieszonki, wskakiwać do niej, siedzieć na niej itp.

Czy pocket koszulki dla dzieci są ciekawe?

Oczywiście, że tak! Zasługują na naszą uwagę chociażby z samego faktu, że są ciekawie zaprojektowane. Bohater czy zwierzę nie jest umieszczone na całej koszulce, jak to się dzieje w większości przypadków. Taka koszulka jest stylowa i ciekawa.

Czy pocket koszulkę można wykonać samodzielnie?

Dlaczego by nie? Jeśli nie znaleźliśmy w sklepie ani w Internecie koszulki z ulubionym bohaterem albo stworkiem czy zwierzątkiem naszego dziecka nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić koszulkę z kieszonką i tam nadrukować jakąś postać.

Zdjęcie użyte w artykule to koszulka pocket z https://bananakids.pl/dziewczece-bluzki-koszulki