Dziecięce hity – modnie i niedrogo

Dziecięce hity – modnie i niedrogo

Bluza jest obowiązkowym elementem w szafie każdego dziecka. Jeszcze kilka lat temu na rynku przeważały modele sportowe, które ciężko było ciekawie zestawić. Obecnie królują bluzy typu bomber, które idealnie sprawdzają się zarówno w przypadku chłopców, jak i dziewczynek. Dużym atutem są również korzystne ceny. Porządna i ciepła bluza bomberka dziecięca nie jest droga, a może posłużyć przez kilka sezonów.

dziewczęca bluza bomberka ze sklepu

Stylowy chłopiec

Mali mężczyźni najczęściej wybierają bomberki w kolorze czerni, granatu, czy też ciemnej czerwieni. Dużym zainteresowaniem cieszą się również bluzy w odcieniach oliwkowych. Znakomicie prezentują się w połączeniu z luźnymi dresami lub prostymi dżinsami. Ten fason pasuje zarówno do butów sportowych, jak i tenisówek. Wystarczy tylko ciekawy T-Shirt i plecak, a zestaw do szkoły gotowy.

Koronka czy satyna?

Młode księżniczki unikają zazwyczaj grubych bluz, gdyż kojarzą się one z sportowym stylem. To właśnie z myślą o nich zostały stworzone bomberki z koronkowym motywem lub o wykończeniu satynowym. Wyglądają one niezwykle subtelnie i delikatnie. Pomimo tego bluza wciąż pozostaje wygodna. Takie modele z powodzeniem można zestawić do sukienek, czy też spódnic. Całość prezentuje się efektownie, a jednoczenie na luzie.